ישיר שירותי ניקיון

ניקיון אחרי שיפוץ


ישיר שירותי ניקיון בע"מ מעניקה שירות נקיון לאחר שיפוץ בחיפה, קריות, עכו, נהריה והסביבה
 

צרו קשר עוד היום! בטלפון: 04-9555122 או בדוא"ל

וקבלו 25% הנחה!אודות השירות

ישיר שירותי ניקיון בע"מ מתמחה ניקיון אחרי שיפוץ . אנו מעסיקים צוות מיומן ומנוסה, מיכשור מודרני ואת חומרי הניקוי האיכותיים ביותר בשוק. אנו מאמינים בשירות אמין, מקצועי ויסודי ובנוסף, מבטיחים בית נוצץ ונקי ביום אחד. ניקיון לאחר שיפוץ שונה מיסודו מניקיון בית סטנדרטי, ניקיון אחרי שיפוץ מחייב בצוות מקצועי, בעל ידע. לודאי כל אחד תוהה לעצמו: "איזה ידע ? לא צריך אוניברסיטה כדי לנקות בית". אולם זה נכון לגבי ניקיון בתים אך ניקיון אחרי שיפוץ הוא שונה בתכליתו ומצריך ידע בחומרים שונים, זהירות רבה ואחריות.

מדוע צריך ניקיון אחרי שיפוץ?

ניקיון אחרי שיפוץ בבית לרבות שיפוץ שנעשה בכל הבית, או בית שזה עתה נבנה, אינו זהה ללכלוך שהצטבר בבית במהלך חודש, חודשיים ואפילו שנה. ניקיון אחרי שיפוץ משמעו תריסים וזכוכיות חלונות שהוכתמו בצבע או בסיליקון, פלסטיק, צבע סופר קריל, צבע שמן של פוליאור סטוקו וכדומה. זוהי דוגמה למקרה בו ניקיון סטנדרטי לא יואיל.

חדרי אמבטיות ששופצו נותרים עם כתמים עיקשים לרבות דבק קרמיקה מרוח, שאריות מלט לבן קשה במיוחד, כתמים של טייח או רובה ברצפות, כל אלו מצריכים מכונות שטיפה מיוחדות לקרצוף עם חומרים מיוחדים.

מטבח חדש ועבודות עץ שנעשו בבית גם הן תרמו נסורת ללכלוך, אולם זכינו לארונות חדשים, אך אלו התמלאו נסורת שיש לנקותה לאלתר.

מרביתנו מתכננים לנקות לבדנו, אולם במהלך השיפוץ אנו מפנימים שניקיון אחרי שיפוץ מיועד למומחים בתחום וגם עוזרת הבית שלנו לא תואיל במקרה זה. על כן, רצוי לשכור שירותיה של חברת ניקיון לאחר שיפוץ שתדאג לניקיון הבית בצורה האיכותית ביותר.

ניקיון אחרי שיפוץ - השאר זאת למומחים

האם את מלאכת ניקיון אחרי שיפוץ תוכל לבצע רק חברת ניקיון? רק חברת ניקיון וצוות של לפחות שלושה עובדים בבית קטן ולפחות ארבעה עובדים בדירה בינונית. להלן מספר סיבות מדוע נחוצה חברת ניקיון אחרי שיפוץ:

כידוע לכולנו, ישנם כתמים עקשנים שנמסים אך ורק על ידי התערבות חומר ספציפי, למשל מסיר שומנים ממיס שומנים שהצטברו על גז הבישול, כמו גם אצטון המסיר לק מהציפורניים. באותו האופן נתייחס אל ניקיון לאחר שיפוץ. כלומר, נתאים חומרי ניקוי לסוג הלכלוך ונמרק את הדירה בצורה היסודית ביותר, תוך זהירות בכלים אותם ננקה (שיש, עץ, קרמיקה וכו...) רק חברה איכותית ומנוסה תוכל לנקות בית אחרי שיפוץ ללא פגע.

לא די ברכישת חומרי ניקוי ממיסים ללכלוך שהצטבר במהלך השיפוץ, יש צורך בידע מוקדם בשימוש, כלומר יהיה צורך בדילולם, כל חומר לגופו ותלוי על איזה אובייקט נשתמש בו. אם חלילה יבוצע שימוש בכמות גדולה מידי אנו עלולים לפגוע במוצר. כלים ומכונות מיוחדות המיועדות לניקיון אחרי שיפוץ הן הכרחיות, שכן, ללא כלים ומכונות מיוחדות לצורך העניין, ניקיון אחרי שיפוץ עשוי להתארך זמן רב ללא הכלים הנדרשים לרבות שפכטלים ייחודיות להסרת גושי צבע שאינם מותירים חריטות על החלונות, מברשות ייחודיות המיועדות לקרצוף הכלים הסניטרים, מכונות קיטור ללכלוך עיקש, שואבי מים, אבק ולכלוך תעשייתיים, ומכונות פוליש למירוק והברקת רצפות. עובדי חברת ניקיון אחרי שיפוץ שולחת את עובדיה המנוסים והמקצועיים בתחום, לכן המראה הסופי של הבית ששופץ תלוי במידה רבה בטיב העבודה ברמה המקצועית ובאחריות חברת ניקיון לאחר שיפוץ.

מומלץ לבצע הדברת ג'וקים 

?ישיר שירותי ניקיון היא חברה אמינה המתמחה בניקיון אחרי שיפוץ, מעניקה שירות מיקצועי ואמין במחירים נוחים ובעלת
רשיון קבלן נותן שירות , אל תהססו

ניקיון אחרי שיפוץ באזור חיפה וסביבתה: חיפה, זכרון יעקב, עתלית, יקנעם, נשר וטירת הכרמל.

ניקיון אחרי שיפוץ באזור הצפון: קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית חיים, קרית ים, קרית אתא, קרית שמואל, עכו, נהריה, ישובים בסביבת נהריה עד ראש הנקרה, מעלות, כרמיאל והישובים סביבה.

ניקיון אחרי שיפוץ - עוזרת בית או חברת ניקיון?

זה עתה תם ונשלם שיפוץ הדירה, אשר הפכה לממלכתכם הפרטית. הבית מדיף ריח של חדש הדבר האחרון שנותר לעשות זה ניקיון אחרי שיפוץ. שיפוץ לכשל עצמו מותיר שאריות לכלוך כגון: מלט, צבע על חלונות, סיליקון, רובה ונסורת בארונות חדשים. כמובן שעוזרת הבית הקבועה שלכם לא תוכל להשתלט על משימות אלו ותצטרכו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון. רצוי לבחור בחברה יסודית, מיקצועית ואמינה, כיוון שעלות השיפוץ היה יקר מאוד שכן חשוב מאוד לשמור על הבית מנזקים אפשריים במהלך ניקיון אחרי שיפוץ. לא מומלץ לשכור עוזרת בית, כיוון שלא תשתלט לבדה על כמות העבודה ואין בידה חומרים ומכשירים לצורך העניין. ניקיון דירה לאחר שיפוץ - מוטב כי תעשה על ידי חברת ניקיון, שתבצע את הניקיון על ידי צוות עובדים מיומנים שיוכלו לסיים את העבודה ביום אחד ושמצוידים במכונות שטיפה וכלים ייחודיים.

מה כולל ניקיון דירה אחרי שיפוץ

לא כל עוזרת בית תוכל לבצע ניקיון אחרי שיפוץ, שכן זהו אינו ניקיון סטנדרטי אלא ניקיון ייחודי המצריך אמצעים מיוחדים. ישיר שירותי ניקיון בע"מ משתמשת בשיטות מודרניות וחדשניות. כמו כן, נמליץ מאוד להזמין שירות הדברה מיד עם סיום הניקיון ולפני האיכלוס.


ניקיון אחרי שיפוץ יכלול:

· ניקיון חלונות, תריסים ומסילות מכתמי צבע ושיפוץ.
· ניקיון חרסינות בחדרי אמבט ושירותים.
· ניקיון כלים סניטריים.
· ניקיון ארונות בדירה.
· ניקיון שיש ובמטבח.
· ניקיון דלתות ומשקופים בדירה.
· ניקיון רצפת הדירה על ידי מכונת שטיפה.
· פוליש וקס ברצפות.

 


04-9555122
קבל הצעת מחיר אטרקטיבית