ניקיון בתים – ההבדל בין מקצועי לחובבניכל עקרת בית תופסת את הביטוי ניקיון בתים באופן הבא: ניקוי אבק, שטיפת ריצפה, ניקיון השיש והגז משאריות מזון, ניקיון של חדר האמבט, סדר כללי בבית וניקוי מראות. אולם, מרביתן יטענו שהניקיון נעלם כבר באותו היום והבית חוזר לקדמותו מהר מאוד כאילו לא נעשה בו דבר. לעומת זאת, ניקיון בתים שנעשה על ידי חברת ניקיון מקצועית, מחזיק מעמד לפחות שבועיים ונראה נוצץ ומבריק הרבה יותר. אז מה סוד הקסם? ואיך מצליחות החברות להגיע לרמת ניקיון כזה?ניקיון בתים עם חומרים ייעודיםאחד מהדברים שבאמת משפיעים על ניקיון בתים הוא איכות החומרים. רוב המשפחות נוהגות להשתמש במוצרי מדף אותם הן רוכשות ברשתות גדולות. חברות ניקיון נוהגות לרכוש חומרי ניקיון ייעודים ומקצועיים לצורך ניקיון בתים, אותם חומרים מסירים טוב יותר ומהר יותר כתמים שונים. חברות ניקיון רוכשות את החומרים בסיטונאות וממקומות שמוכרים את החומרים הייעודים רק לחברות ניקיון.

מה יכלול ניקיון מקצועיניקיון בתים שמבוצע באופן מקצועי יכלול סדר בבית, ניקיון במטבח כולל תנור, גז, מיקרוגל, מקרר, פריזר וטוסטר. כמו כן, חדרי השירותים והאמבט ינוקו גם הם והכלים הסניטריים, לרבות הסרת אבן המצטברת עליהם. שטיפת ריצפה יסודית לעיתים אף עם מכונת שטיפה וגם בפאנלים, שאיבת אבק מהשטיחים ומהבית כולו, ניקיון חלונות, מראות ואבק. לאחר כל אלו, הבית יהיה נוצץ ויראה נקי לזמן רב.

ניתן לשלב קרצוף ופולישאם החלטתם שאתם מזמינים ניקיון בתים מקצועי, תוכלו לתפוס שתי ציפורים במכה ולהזמין גם פוליש רצפות. מדובר בהליך קרצוף והברקה של הרצפות שיהפכו לנוצצות ממש כמו חדשות. פוליש מתאים מאוד למרצפות ישנות שאיבדו את הברק שלהן וזקוקות לרענון. כמובן, שעלות פוליש לרצפות זול יותר מהחלפתן.שירות עוזרת ביתשירות ניקיון יסודי
ניקיון בית חדש \ אחרי שיפוץאחזקת מבנים
אחזקת מבנים \ ניקיון מבנים
04-9555122
קבל הצעת מחיר אטרקטיבית